Kargo ve İade Bilgisi

Bana Lazım Olan Herşey!

Kargolarımız günlük olarak çıkmakta, kargo çıkışından sonra gelen siparişler ertesi gün kargolanmaktadır.

Kargo firmalarının takibi ekibimiz tarafından sağlanmakta, siz müşterilerimize en kısa sürede ulaştığından emin olunmaktadır.

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

 Satın Almış Olduğum Ürünü Nasıl Değiştirebilirim ?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olmak koşuluyla iade yapabilirsiniz. Ürünler elinize geçtiği günden itibaren 3 iş günü içinde bizi 0 541 377 20 26 numaralı telefonumuzla bilgilendiriniz. 14 iş günü içinde de ürünü faturasıyla beraber PTT kargo ile size vereceğimiz indirimli kod ile kargo ücreti size ait olmak kaydıyla bize gönderebilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı ürünlerimizde değişim veya iade yapılmamaktadır.

İade Etme Süresi Kaç Gündür ?

Tüketici Kanunu'ndaki ''Sebep Göstermeden Cayma Hakkı'' maddesine göre ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içinde bizi 0 541 377 20 26 numaramızdan arayarak iade yapacağınızı bildirip, 14 iş günü içinde de faturasıyla beraber PTT kargo ile gönderebilirsiniz.

İade İşlemlerinde Kargo Masraflarını Ben mi Ödeyeceğim ?

 Siparişinizde bizden veya kargodan kaynaklı bir sorun varsa kargo masrafları firmamız tarafından karşılanıyor. İade sebebiniz ürünün bedeninin olmaması,beğenmemek vs. durumlarında kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Anlaşmalı olduğumuz PTT kargo ile uygun bir fiyatta bize gönderebilirsiniz. İade adresi: Aşağı eğlence mah. Berçin sokak No 1/9 Keçiören Ankara

Satın aldığım bir ürünü nasıl değiştirebilirim?

İlk olarak değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarda olup olmadığını kontrol ediniz. Değişim ürünü bize geldikten 3 gün içerisinde size gönderilecektir.Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.İndirimli ve kampanyalı ürünlerimizde değişim ve iade yapılmamaktadır 

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak ?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kapıda ödemeli sipariş ise sizden istediğimiz iban numarasına ürünün ücreti 7 iş günü içinde yatırılır. Siparişinizi kredi kartıyla verdiyseniz kredi kartınıza 3-10 iş günü arasında ücret yatırılır.

İban numaranızı yazarken hesap sahibinin adı soyadı ve hangi banka olduğu da faturanın boş bir yerine not olarak yazılmalıdır. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN no bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir.

Taksitli Ödemelerimin İadesi Nasıl Yapılacak ?

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.